[ Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Forum ˇ Download ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów ˇ STOP INTERNETOWYM NAPINACZOMCzwartek, Styczeń 17, 2019 ]

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Forum
Galeria
FAQ
Download
Linki
Kontakt
Kategorie Newsów
Szukaj
STOP INTERNETOWYM NAPINACZOM
TO MY KIBICE "LUTY"
aaaa
____________
Ostatnie Artykuły
Cracovia Kraków, poj...
Widzew Łódź
Lech Poznań, pojemno...
grafiti
Zawisza Bydgoszcz
____________
Ukryte  kamery  na  Wielkich  Derbach  Slaska
Wielkie derby śląska Kilka dni temu "Gazeta" ujawniła, że niezadowoleni z podwyżek policjanci z katowickich oddziałów prewencji zagrozili, że 2 marca, w dniu meczu Ruchu z Górnikiem na Stadionie Śląskim, wezmą zwolnienia lekarskie. W takiej sytuacji mecz należałoby odwołać, bo policja nie byłaby w stanie zapewnić bezpieczeństwa 40 tysiącom kibiców.
Szef śląskiej policji spotkał się z policjantami i obiecał, że różnicę w podwyżkach wyrówna im, zwiększając dodatek motywacyjny. To ostatecznie zamknęło temat protestu. - Jesteśmy przygotowani na derby, a kibice nie muszą się obawiać, że zostaną one odwołane z powodu protestu policjantów - zapewnił wczoraj "Gazetę" podinspektor Krzysztof Kwiatkowski, wiceszef katowickiej komendy, który kieruje operacją zabezpieczania meczu.
Policja do zabezpieczenia porządku przed i po derbach zmobilizowała ogromne siły. Po raz pierwszy w historii do monitorowania udających się na Stadion Śląski kibiców wykorzysta ukryte, miniaturowe kamery z wyłapującymi rozmowy mikrofonami kierunkowymi. Z naszych informacji wynika, że zostaną one wpięte w ubrania nieumundurowanych policjantów, którzy wmieszają się w tłum szalikowców. - Będą też montowane statycznie, ale w miejscach, o których kibicom się nawet nie śniło.
Takiego systemu jeszcze w Polsce nie testowano - przyznaje podinspektor Kwiatkowski. Obraz z kamer będzie można śledzić w policyjnym centrum dowodzenia. Komenda dostała też wstępną zgodę na sprowadzenie nad stadion śmigłowca z odrębnym systemem monitoringu.
Jadący pociągami kibice Ruchu będą wysiadali w Chorzowie Batorym, a Górnika w Katowicach Załężu (pierwsze pociągi przyjadą tam ok. 11.30). Stamtąd autobusami - w asyście policji - zostaną przewiezieni w okolice Stadionu Śląskiego.
W dniu meczu drogówka zamknie drogi wjazdowe na osiedle Tysiąclecia (korzystać z nich będą mogli tylko mieszkańcy). Samochody z zabrzańskimi i chorzowskimi numerami rejestracyjnymi kierowane będą na dwa oddalone od siebie parkingi.
- Wierzymy w zdrowy rozsądek kibiców i mamy nadzieję, że derby zakończą się tak samo spokojnie, jak rozgrywane na Stadionie Śląskim mecze reprezentacji Polski - mówi komendant Kwiatkowski. - Opinia o tej imprezie niewątpliwie będzie miała znaczenie przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu nam organizacji Euro 2012 - podkreśla.
Komentarze
Murray dnia listopad 22 2012 12:14:15
replica watches
______------______
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
______------______
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
______------______
Ankieta
Brak zawartości dla tego panelu
____________
Fotki opraw
Fotki z opraw dostępne tu: klik
____________
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
____________
Copyright © 2006
[ ]

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie