RANKING TOP 100
Dodane przez administrator dnia Luty 12 2008 13:07:12
TOP 100 To My Kibice


GRUPA A
GKS Katowice(B), Górnik Zabrze(A), Jagiellonia(A), Lech(A), Lechia(A), Legia(A), ŁKS Łódź(B), Ruch Chorzów(A), Widzew(A), Wisła Kraków(A).


Więcej w rozwinięciu newsa
Rozszerzona zawartość newsa
TOP 100 To My Kibice


GRUPA A
GKS Katowice(B), Górnik Zabrze(A), Jagiellonia(A), Lech(A), Lechia(A), Legia(A), ŁKS Łódź(B), Ruch Chorzów(A), Widzew(A), Wisła Kraków(A).

GRUPA B
Arka Gdynia(B), Cracovia(B), GKS Jastrzębie(B), Motor Lublin(B), Pogoń Szczecin(B), Polonia Bytom(B), Raków Częstochowa(C), Śląsk Wrocław(B), Zagłębie Sosnowiec(A), Zawisza Bydgoszcz(B).

GRUPA C
Elana Toruń(C), GKS Tychy(C), Korona Kielce(D), Resovia Rzeszów(C), Stal Rzeszów(C), Stal Stalowa Wola(C), Wisła Płocka(D), Wisłoka Dębica(C), Zagłębie Lubin(B),

GRUPA D
BKS Bielsko(E), Chrobry Głogów(E), Górnik Łęczna(D), Hetman Zamość(E), Hutnik Kraków(C), JKS Jarosław (D), Olimpia Elbląg(D), Piast Gliwice(D), Radomiak Radom(D), Unia Tarnów(D).

GRUPA E
Czuwaj Przemyśl(D), GKS Bełchatów(D), Górnik Konin(E), Gryf Słupsk(F), Gwardia Koszalin (E), ŁKS Łomża(F), Odra Opole(C), Odra Wodzisław(F), Polonia Warszawa(E), Siarka Tarnobrzeg(E).

GRUPA F
Chemik Kędzierzyn(F), CKS Czeladź(I), Czarni Jasło(F), Igloopol Dębica(G), Jeziorak Iława (E), KKS Kalisz(F), Ostrovia Ostrów Wlkp.(E), ROW Rybnik(F), Sandecja Nowy Sącz(H), Stilon Gorzów(E),

GRUPA G
Bałtyk Gdynia(F), Górnik Wałbrzych (G), Karkonosze Jelenia Góra(F), Kaszubia Kościerzyna(J), KSZO Ostrowiec(G), Łada Biłgoraj(G), Olimpia Grudziądz(J), Orlęta Radzyń(G), Ruch Radzionków(G), Wigry Suwałki(H),

GRUPA H
Chełmianka Chełm(H), Chojniczanka Chojnice(I), Flota Świnoujście(H), Hutnik Warszawa(H), Kotwica Kołobrzeg(J), Miedź Legnica(G), Polonia Przemyśl(G), Pomezania Malbork(brak w poprzednim), Sanovia Lesko(H), Wielim Szczecinek(I),

GRUPA I
Góral Żywiec(I), Karpaty Krosno(F), KS Piaseczno(J), Naprzód Jędrzejów(I), Obra Kościan (brak w poprzednim), Pogoń Lębork(G), RKS Radomsko(brak w poprzednim), Świt Nowy Dwór Maz.(J), Unia Hrubieszów(H), Unia Oświęcim(brak w poprzednim),

GRUPA J
Broń Radom(J), Glinik Gorlice(brak w poprzednim), Podbeskidzie Bielsko-Biała(J), Pogoń Staszów(brak w poprzednim), Szczakowianka Jaworzno(brak w poprzednim), Tur Turek(brak w poprzednim), Unia Nowa Sarzyna(brak w poprzednim), Warta Poznań(J), Warta Sieradz(J), Znicz Pruszków(brak w poprzednim).

POCZEKALNIA(kolejność przypadkowa)
Stal Mielec, Sparta Brodnica, Orzeł Przeworsk, Polonia Bydgoszcz, Dyskobolia Grodzisk Wlkp., Wierna Małogoszcz, MKS Kluczbork, Warmia Grajewo, Powiślanka Lipsko, Kujawiak Włocławek, Legionovia Legionowo, Orlęta Łuków, Granica Kętrzyn, Goplania Inowrocław, MKS Radymno, Wisła Puławy, Sokół Sieniawa, Mieszko Gniezno, OKS Otwock, Wisła Tczew, Sokół Nisko, Stal Sanok, Olimpia Warszawa, Unia Janikowo, Hetman Włoszczowa, Włocłavia Włocławek, Okocimski Brzesko, Mazowsze Grójec, Dozamet Nowa Sól, Górnik Libiąż, Ilanka Rzepin, MKS Kozienice, Mławianka Mława, Mazovia Mińsk Maz., Szydłowianka Szydłowiec, Ursus Warszawa, OKS Olkusz, Sparta Rejowiec, Pogoń Leżajsk, Polonia Iłża, Proch Pionki, Granat Skarżysko, Marcovia Marki, Promień Żary.